Vážení zákazníci, milí přátelé, z důvodu většího množství zakázkové výroby, jsme omezili náš sortiment. Nové objednávky výroby replik mincí nyní přijímáme s dodáním v termínu 14 - 30 dnů.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky stanovují podmínky, na základě kterých Pavel Neumann - medailérství Antiquanova, Terezín 14, 69614  Terezín, IČ: 68725078, DIČ: CZ6707070612, číslo registrace na puncovním úřadě 7282, (dále jen Prodejce) prodává Kupujícímu mince, medaile, žetony, numismatické potřeby a zboží související.

Práva a povinnosti Prodejce
1)    Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou do 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky, v případě platby předem na účet do 10 pracovních dnů od přijetí platby. Pokud je v popisu zboží uvedena delší lhůta expedice, je u objednávky obsahující toto zboží závaznou lhůtou vyřízení tato uvedená lhůta.
2)    Závaznou objednávkou se rozumí objednávka odeslaná Kupujícím a potvrzená Prodejcem. Potvrzení je zasíláno na e-mailovou adresu zákazníka a v případě platby předem obsahuje zálohovou fakturu.
3)    Objednávky se vyřizují v pořadí došlých. Jako první v řadě jsou vyřizovány objednávky vystavené v internetovém obchodě www.antiquanova.cz, poté e-mailové objednávky, následně telefonické objednávky a nakonec objednávky zaslané poštou.
4)    Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky případně dodat menší počet objednaných kusů z důvodu nedostatečných skladových zásob.
5)    Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná doručovací adresa zjevně chybná. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
6)    Pokud Kupující neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží, Prodejce má právo vyřizování dalších objednávek tohoto Kupujícího pozastavit, případně odmítnout.

Práva a povinnosti Kupujícího
1)    Kupující uvede správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
2)    Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v potvrzení objednávky.
3)    V případě platby předem se Kupující zavazuje uhradit celkovou cenu objednávky do 5 dnů od obdržení potvrzení objednávky. Jako variabilní symbol platby pak slouží číslo objednávky. Pokud prodejce v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodejcem zrušena.
4)    Převzetím věci přechází vlastnictví koupené věci na Kupujícího.

Cena
1)    Platná cena zboží je uvedena v internetovém obchodě na adrese www.antiquanova.cz. Uváděné ceny jsou včetně DPH. Pojištění zboží je zahrnuto v ceně.

Platební podmínky
1)    Kupující hradí Prodejci cenu zboží na základě potvrzené objednávky (platba předem), platbou platební nebo kreditní kartou či formou dobírky.
2)    Platbu v hotovosti lze uskutečnit při osobním odběru zboží v Brně na základě předchozí domluvy.

Expedice zboží
1)    Zboží je zasíláno cenným psaním.
2)    Zásilka je pojištěna na plnou výši její hodnoty.
3)    V případě že Kupující neobdrží odeslanou zásilku do 20 dnů od objednání měl by o této skutečnosti informovat Prodejce.

Evidence údajů a ochrana osobních dat
1)    Provozovatel internetového obchodu www.antiquanova.cz závazně prohlašuje, že veškeré údaje osobní povahy, jež získá od svých zákazníků, nesdělí třetím osobám a bude jich využívat výlučně pro svoji potřebu. Práce s Vašimi osobními daty plně podléhá zákonným normám, které tuto část obchodního vztahu upravují, zejména zákonu č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Změna všeobecných obchodních podmínek
1)    Prodejce je oprávněn Všeobecné obchodní podmínky měnit a doplňovat pod podmínkou zveřejnění platného znění na adrese www.antiquanova.cz.

Rozhodné právo a příslušnost soudů
1)    Tyto Všeobecné obchodní podmínky se řídí právním řádem České republiky.
2)    Příslušnost soudu se řídí zákonem č. 99/1963 Sb. (občanský soudní řád), v platném znění.
3)    Právní vztahy, jež zde nejsou výslovně uvedeny, se řídí zákonem č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník), v platném znění.

Záruční doba
1)    Záruční doba zboží je 24 měsíců.
2)    V případě že je na konkrétní zboží poskytována jiná, např. delší záruka, je tato skutečnost uvedena v katalogovém listu zboží.
3)    Záruční doba začíná běžet dnem převzetí věci Kupujícím.
4)    Ryzost mincí, medailí a žetonů z drahých kovů je garantována výrobní značkou a úřední ryzostní značkou puncovního úřadu.


Kontaktní údaje
Registrace : Podnikatel zapsán u živnostenského úřadu v Hodoníně
Sídlo : Terezín 14, Terezín 69614
Zodpovědná osoba za provoz e-shopu : Pavel Neumann
Provozní doba pro telefonickou komunikaci : Po - Pá, 9.00 - 17.00
Telefon: +420 603923527
E-mail: sales@antiquanova.cz
Na dotazy zaslané elektronickou poštou reagujeme nejpozději do 2 pracovních dnů pokud se týkají obchodních případů. Na všeobecné dotazy, nabídky apod. reagujeme v individuální lhůtě dle povahy korespondence.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz